autodoprava_large.jpg

Nákladní autodoprava

  • Přepravíme vše spolehlivě, včas a hlavně výhodně.
  • Zvolíme techniku vhodnou pro Vaše potřeby: Kontejnery, auto s rukou, autojeřáb, valníky, sklápěčky (osmikoly, šestikoly, soupravy), návěsy, plachty.
  • Kapacita od 3 do 48 t.

Přivezeme a odvezeme vše kamkoliv a kdykoliv. Máme moderní nákladní automobily Mercedes Benz a Renault, tahače a návěsy (dvou i tříosé), nákladní automobily (osmikoly a šestikoly), vleky a přívěsy, malá kontejnerová vozidla, sklopky a sklápěče, valníky.

Kontejnerová doprava

Zajišťujeme odvoz stavebních i jiných odpadů, dovoz materiálů – písky, štěrky, betony a další. K dispozici máme kontejnerová vozidla s užitečnou hmotností 3 a 9 tun a široké spektrum kontejnerů v dostatečném množství.

Valníky

Pro převoz materiálu na paletách, materiálu atypických rozměrů (lešení, dřevěné klády, trámy, ocelové konstrukce a tyče, skleněné tabule apod.) máme valníky různých typů a nosností počínaje autem s hydraulickou rukou DAF s užitečnou nosností 6 tun, až po tahače s návěsy valníkového typu s užitečnou nosností 30 tun. Tato auta mají variabilní otvírání bočnic valníku a způsob nakládání převáženého materiálu.

Sklápěče

Na převoz sypkých materiálů máme sklápěče od užitečné hmotnosti 9 tun až po soupravy o užitečné hmotnosti 48 t. Nabídka sklápěčů začíná od vozidel LIAZ 9 t, pokračuje přes vozidla TATRA 12 t a končí čtyřnápravovými sklápěči nosnosti 17 t. K těmto vozům jsou k dispozici dvou a třínápravové dvoustranně a třístranně sklopné vleky o nosnosti 12 – 20 t, tudíž jejich celková nosnost je až 30 t. Dále máme také dvou a třínápravové tahače s návěsy s užitečnou nosností 27t a 30t.

Návěsy

Stejně jako u sklápěčů i zde se jedná převážně o převoz sypkých materiálů, avšak nejen o to. Některé typy návěsů se dají využít pro převoz materiálu na paletách (až 33 europalet), materiálů větších rozměrů (až 13 m délka) apod. Pro materiál podléhající nepřízni počasí jsou návěsy opatřeny vrchním zaplachtováním. Návěsy o užitečné nosnosti 27 t-30 t jsou taženy dvou a třínápravovými tahači.

Objednávky

Telefon543 421 111
E-mailinfo@thermoservis.cz

Aktuální ceny služeb najdete v ceníku.

Říkají o nás

S firmou Thermoservis spolupracujeme převážně na velkých zakázkách, kde pro nás zajišťuje výkopové práce a všechny přípravné činnosti pro zakládání staveb. I když na všechny stavby vypisujeme výběrová řízení tak je firma Thermoservis velmi často úspěšná a zakázky s námi vyhrává pravděpodobně kvůli komplexnosti jejich služeb – zajistí vlastními kapacitami výkop stavební jámy, odvoz zeminy a uložení odpadu na skládku. Jsou to profesionálové a ve svém oboru vědí přesně co dělat.

J. Podolský, MORAVOSTAV Brno, a. s. stavební společnost