demolice_large.jpg

Zemní práce, demolice, přípravy území

  • Kompletní příprava pozemků pro založení stavby od skrývky po velkoobjemové výkopy
  • Demolice budov a průmyslových objektů, recyklace stavebních odpadů
  • Zemní práce od úpravy zahrady po zakládání velkých staveb
  • Dlouholeté zkušenosti a komplexní vybavenost vlastní mechanizací zemních strojů

Máme zemní stroje a další techniku, která si poradí s jakoukoliv prací potřebnou pro přípravu stavby. Od demolice a likvidace objektů, přes odvoz a recyklaci stavebních odpadů, sanace pozemků, sanace svahů po terénní úpravy a modelace terénu.

S naším strojovým parkem zemních strojů nabízíme komplexní dodávky zemních prací (skrývky ornic a zemin, násypy, zářezy, hloubení drážek a výkopů, modelace terénu, hrubé terénní úpravy, čisté terénní úpravy, kypování sypkých materiálů a zemní práce na klíč dle dodaného projektu včetně technického a stavebního dozoru, inženýrských a geodetických služeb.

Objednávky

Telefon543 421 111
E-mailinfo@thermoservis.cz

Aktuální ceny služeb najdete v ceníku.

Říkají o nás

Thermoservis již několikrát zvítězil ve výběrovém řízení na dodavatele štěrků a kameniva, které dodal za lepší cenu než od jiného prodejce nebo z lomu. Dopravu materiálu na stavby si domlouváme s dostatečným předstihem, ale firma nám umí plně vyhovět i při objednávce na poslední chvíli a nabízí v okolí nejširší paletu služeb, takže lze objednat i ucelené stavební celky "na klíč". Díky dlouholeté spolupráci jsme si s firmou již vybudovali přátelský vztah a velmi oceňujeme výhody toho, že máme spolehlivého partnera na autodopravu, zemní práce a dodávku materiálu.

Ing. Petr Řídký, jednatel ARKSTAV s.r.o.