nemovitosti_large.jpg

Nemovitosti

Areál Vinohradská 74, Brno-Černovice

Areál Vinohradská 74 v Brně – Černovicích se svoji výbornou polohou v bezprostřední blízkosti Celního úřadu a díky výborné dopravní dostupnosti jak pro osobní tak i pro kamionovou dopravu nabízí možnost pronájmu kancelářských prostor, venkovních i vnitřních skladovacích prostor i výrobních prostor. Areál se skládá z hlavní čtyřpodlažní administrativní budovy, jedné výrobní haly, dvou skladovacích hal a volných skladovacích ploch. V areálu je možno bezproblémově parkovat, či zřídit telefonní přípojku. Jedná o areál s dobrými příležitostmi za rozumnou cenu.

Polyfunkční dům Dvořákova 13

Polyfunkční dům na Dvořákové 13 v Brně nabízí bezpočet možností pronájmu kancelářských prostor ve 2–5 NP. V přízemí domu pak najdete restauraci, kavárnu, prodejnu nábytku, opravnu obuvi či služby maséra. V domě je výtah a lze bezproblému připojit jak telefon tak internet. Parkování je možné na parkovištích v bezprostřední blízkosti domu a i přes polohu domu v samém středu města Brna zde lze zaparkovat bez větších problémů.

Obchodní pasáž, náměstí Míru 29, Židlochovice

Obchodní pasáž na centrálním náměstí v Židlochovicích nabízí možnost pronájmu obchodních jednotek v pasáži. V současné době zde najdete např. květinářství, ovoce-zeleninu, zlatnictví, kadeřnictví, obchod s obuví, drogerii, galanterii, prodejnu spodního prádla, prodejnu hraček, second hand či půjčovnu videokazet. Rovněž nabízíme možnost si pronajmout vyhrazené parkovací místo u Obchodní pasáže z ulice Strejcův sbor.

Dům s obchodním prostorem a kancelářemi, Špitálka 35, Brno

V domě se nachází obchodní prostor ve kterém je v současné době prodejna armatur – voda, topení, plyn. Ve dvorním traktu a 2NP se nachází kancelářské prostory s možností parkování ve dvoře domu.

Areál Stráň 12, Brno

Tento areál se nachází v Brně na ulici Stráň 12, a „brňákům“ je spíše znám jako bývalá Kohnova cihelna. Jsou zde velké možnosti pronájmu zpevněných i nezpevněných ploch, výrobních či opravárenských prostor a kancelářských prostor. Jedná se areál dobře přístupný z centra Brna i z jeho okrajových částí.

Chata Jedlová, Deštné v Orlických horách

Chata Jedlová se nachází pod nejvyššími vrcholy Orlických hor. Najdete zde ideální podmínky pro všechny druhy sportů (především lyžování, turistiku a cykloturistiku), pro školy v přírodě, lyžařské kurzy i jiné rekreační vyžití.

Chata Smrková

Chata Smrková se nachází pod nejvyššími vrcholy Jesenických hor. Najdete zde ideální podmínky pro všechny druhy sportů (především lyžování, turistiku a cykloturistiku), luxusní apartmány vhodné pro rodinnou i indivituální rekreaci.

Areál Roviny 4, Brno - Chrlice

Areál Roviny 4 v Brně – Chrlicích má výhodnou polohu pro kamionovou i osobní dopravu. V blízkosti areálu se nacházejí dvě velmi vytížené dálnice D1 a D2. Zároveň je snadný dojezd do centra města nebo velkých nákupních center. Areál je složen ze skladových hal, kancelářských prostor a budovy servisu. Součástí je i benzinová stanice a bistro s bohatou nabídkou studených i teplých jídel. V areálu je možné sepisování osobních a nákladních vozidel. Jsou zde nabízeny práce pneuservisu, oprav vozidel, svařování a mnoho jiných činností.

Objednávky

Telefon543 421 111
E-mailinfo@thermoservis.cz

Aktuální ceny služeb najdete v ceníku.

Říkají o nás

Dopravní společnost Thermoservis Brno patří mezi naše významné partnery, kteří zajišťují přepravu našich výrobků – drceného a těženého kameniva k našim zákazníkům.

Tuto službu u nás zabezpečují hlavně na Jižní Moravě, ale v případě potřeby i v jiných částech České republiky. Jejich zaměstnanci operativně a profesionálně reagují na požadavky našich kamenolomů a pískoven i na požadavky našich zákazníků.

U některých stálých zákazníků je využíván systém JUST-IN-TIME. Jejich kvalitní služby napomáhají vysokému standartu prodeje našeho kameniva. 

Zbyněk Pokorný, skupina Heidelberg