kontejner_large.jpg

Kontejnery na stavební nebo komunální odpad

  • Máme kontejnery od 3 do 9 tun
  • Kontejner přivezeme a odvezeme ve stanovený termín
  • Máme vlastní skládku pro uložení vašeho odpadu
  • Cena od 1200 Kč za kontejner 3t

Spolehlivě, levně a kvalitně zajistíme odvoz, uložení a likvidaci vašeho odpadu. Odvezeme suť, zeminu a další stavební i jiný odpad.

Vše na klíč, bez vašich starostí, máme 20 let zkušeností v oboru a nejlepší ceny na trhu.

K dispozici máme kontejnerová vozidla od 3 do 9 tun a široké spektrum kontejnerů různých velikostí (jak objemově tak tonáží) v dostatečném množství.

Objednávejte jednoduše telefonicky nebo emailem, vaši objednávku vyřídíme do 24 hodin. Vše jednoduše, bez papírování, platit můžete přímo řidiči v hotovosti při odvozu kontejneru.

Objednávky

Telefon543 421 111
E-mailinfo@thermoservis.cz

Aktuální ceny služeb najdete v ceníku.

Říkají o nás

Dopravní společnost Thermoservis Brno patří mezi naše významné partnery, kteří zajišťují přepravu našich výrobků – drceného a těženého kameniva k našim zákazníkům.

Tuto službu u nás zabezpečují hlavně na Jižní Moravě, ale v případě potřeby i v jiných částech České republiky. Jejich zaměstnanci operativně a profesionálně reagují na požadavky našich kamenolomů a pískoven i na požadavky našich zákazníků.

U některých stálých zákazníků je využíván systém JUST-IN-TIME. Jejich kvalitní služby napomáhají vysokému standartu prodeje našeho kameniva. 

Zbyněk Pokorný, skupina Heidelberg