kontejner_large.jpg

Kontejnery na stavební nebo komunální odpad

  • Máme kontejnery od 3 do 9 tun
  • Kontejner přivezeme a odvezeme ve stanovený termín
  • Máme vlastní skládku pro uložení vašeho odpadu
  • Cena od 950 Kč za kontejner 3t

Spolehlivě, levně a kvalitně zajistíme odvoz, uložení a likvidaci vašeho odpadu. Odvezeme suť, zeminu a další stavební i jiný odpad.

Vše na klíč, bez vašich starostí, máme 20 let zkušeností v oboru a nejlepší ceny na trhu.

K dispozici máme kontejnerová vozidla od 3 do 9 tun a široké spektrum kontejnerů různých velikostí (jak objemově tak tonáží) v dostatečném množství.

Objednávejte jednoduše telefonicky nebo emailem, vaši objednávku vyřídíme do 24 hodin. Vše jednoduše, bez papírování, platit můžete přímo řidiči v hotovosti při odvozu kontejneru.

Objednávky

Telefon543 421 111
E-mailinfo@thermoservis.cz

Aktuální ceny služeb najdete v ceníku.

Říkají o nás

Thermoservis již několikrát zvítězil ve výběrovém řízení na dodavatele štěrků a kameniva, které dodal za lepší cenu než od jiného prodejce nebo z lomu. Dopravu materiálu na stavby si domlouváme s dostatečným předstihem, ale firma nám umí plně vyhovět i při objednávce na poslední chvíli a nabízí v okolí nejširší paletu služeb, takže lze objednat i ucelené stavební celky "na klíč". Díky dlouholeté spolupráci jsme si s firmou již vybudovali přátelský vztah a velmi oceňujeme výhody toho, že máme spolehlivého partnera na autodopravu, zemní práce a dodávku materiálu.

Ing. Petr Řídký, jednatel ARKSTAV s.r.o.