logo-o-nas.jpg

O nás

  • Garantujeme vám nejnižší ceny stavební autodopravy a zemních prací v Brně
  • Díky výhradním smlouvám s dodavateli máme velmi výhodné ceny štěrku, písku a jiných sypkých materiálů
  • Při smluvní spolupráci pro vás máme další individuální výhody
  • Disponujeme kompletním řešením ve vlastních režiích od výkopu, dopravy, uložení po stavbu
  • 25 let zkušeností v oboru – jsme silný partner i pro vaše podnikání

Firma THERMOSERVIS-TRANSPORT s.r.o. působí na trhu již 25 let. Spolehlivě, levně a kvalitně zajišťujeme zemní práce, nákladní autodopravu, kontejnerovou přepravu, dovoz materiálu (písky a štěrky, recykláty i obalované směsy, stavební a inženýrský dozor i geodetické práce.

Vše na klíč, bez vašich starostí, máme bohaté zkušeností v oboru a nejlepší ceny na trhu.

Máme moderní vozový park s automobily značek Mercedes Benz, Renault, Scania i velké množství zemních stavebních strojů značek Liebherr, Case, Caterpillar, Komatsu a JCB.

Naši spolehliví, zkušení a kvalifikovaní pracovníci, vždy dobře odvedou kvalitní práci ve velice krátkých časových termínech. Po vzájemné domluvě jsme schopni pracovat kdykoli. Náš tým je tu pro vás 24 hodin denně.

Reference

Zobrazit všechny

Říkají o nás

Thermoservis již několikrát zvítězil ve výběrovém řízení na dodavatele štěrků a kameniva, které dodal za lepší cenu než od jiného prodejce nebo z lomu. Dopravu materiálu na stavby si domlouváme s dostatečným předstihem, ale firma nám umí plně vyhovět i při objednávce na poslední chvíli a nabízí v okolí nejširší paletu služeb, takže lze objednat i ucelené stavební celky "na klíč". Díky dlouholeté spolupráci jsme si s firmou již vybudovali přátelský vztah a velmi oceňujeme výhody toho, že máme spolehlivého partnera na autodopravu, zemní práce a dodávku materiálu.

Ing. Petr Řídký, jednatel ARKSTAV s.r.o.