logo-o-nas.jpg

O nás

  • Garantujeme vám nejnižší ceny stavební autodopravy a zemních prací v Brně
  • Díky výhradním smlouvám s dodavateli máme velmi výhodné ceny štěrku, písku a jiných sypkých materiálů
  • Při smluvní spolupráci pro vás máme další individuální výhody
  • Disponujeme kompletním řešením ve vlastních režiích od výkopu, dopravy, uložení po stavbu
  • 25 let zkušeností v oboru – jsme silný partner i pro vaše podnikání

Firma THERMOSERVIS-TRANSPORT s.r.o. působí na trhu již 25 let. Spolehlivě, levně a kvalitně zajišťujeme zemní práce, nákladní autodopravu, kontejnerovou přepravu, dovoz materiálu (písky a štěrky, recykláty i obalované směsy, stavební a inženýrský dozor i geodetické práce.

Vše na klíč, bez vašich starostí, máme bohaté zkušeností v oboru a nejlepší ceny na trhu.

Máme moderní vozový park s automobily značek Mercedes Benz, Renault, Scania i velké množství zemních stavebních strojů značek Liebherr, Case, Caterpillar, Komatsu a JCB.

Naši spolehliví, zkušení a kvalifikovaní pracovníci, vždy dobře odvedou kvalitní práci ve velice krátkých časových termínech. Po vzájemné domluvě jsme schopni pracovat kdykoli. Náš tým je tu pro vás 24 hodin denně.

Reference

Zobrazit všechny

Říkají o nás

S firmou Thermoservis spolupracujeme převážně na velkých zakázkách, kde pro nás zajišťuje výkopové práce a všechny přípravné činnosti pro zakládání staveb. I když na všechny stavby vypisujeme výběrová řízení tak je firma Thermoservis velmi často úspěšná a zakázky s námi vyhrává pravděpodobně kvůli komplexnosti jejich služeb – zajistí vlastními kapacitami výkop stavební jámy, odvoz zeminy a uložení odpadu na skládku. Jsou to profesionálové a ve svém oboru vědí přesně co dělat.

J. Podolský, MORAVOSTAV Brno, a. s. stavební společnost