REFERENČNÍ ZAKÁZKY

Aktuální zakázky - leden + únor 2024

Pokračování zimních zakázek zejména pro HALU BRNO na Výstavišti, centru Brna a okolí.

Aktuální zakázky - prosinec a rekapitulace roku 2023

Prosincové zakázky a rekapitulace celého roku 2023...

Aktuální zakázky - listopad 2023

Kam všude jsme se podívali v listopadu?

Aktuální zakázky - říjen 2023

Podzim je tady! Kde jezdíme v říjnu?...

Aktuální zakázky - září 2023

Září v plném proudu! Rozjíždíme se do nových zakázek...

Aktuální zakázky - srpen 2023

Jaké máme zakázky o prázdninách? Podívejte se na fotky od našich řidičů přímo z terénu.

Aktuální zakázky - červenec 2023

Červenec v plném proudu! Ani kvůli tropickému počasí jsme nezastavili naše stroje! Na jaké zakázky se jezdí? Dočtete se v článku.

Aktuální zakázky - červen 2023

Jaké zakázky jezdíme v červnu? Co plánujeme na prázdniny? Všechno se dočtete v novém článku.

Aktuální zakázky - květen 2023

Kde všude jsme byli v květnu? Další zajímavé zakázky v našem článku.

THERMOSERVIS jezdí v pivovaru!

Tak schválně, kdo to ještě neví? My jezdím i v pivovarech! Pojďte si přečíst co vlastně je pivovarské mláto a jak se dá využít? A co se děje s mlátem po naložení do našeho auta?

Aktuální zakázky - duben 2023

Jak jsme se zvládli nepříznivé aprílové počasí? Kde všude jsme jezdili? To všechno a mnohem více v novém článku!

Aktuální zakázky - březen 2023

Co jsme všechno stihli v březnu? Jaké trasy na nás čekaly a kde všude jsme stihli jezdit? To všechno a mnohem více v novém článku!

Aktuální zakázky - únor 2023

Přečtěte si nejnovější článek o únorových zakázkách!

Aktuální zakázky - leden 2023

Jak jsme zahájili začátek nového roku? Kde nás můžete aktuálně potkat? Dočtete se v článku!

Dovoz obilí do Ivanovic Na Hané

Mezi naše netradiční zakázky v září patřil i návoz obilí na trase z Moutnic do Ivanovic Na Hané.

Kde jezdíme o prázdninách?

Půlka prázdnin za námi, fůra práce před námi! Kde jezdíme o prázdninách se dozvíte v článku!

Návoz písku Panská lícha

Jak probíhal v tropickém červnu návoz písku do známé jízdárny na Panské líše? Podívejte se sami na fotky v příspěvku!

Jarní zakázka - Lom Luleč

A kde nás aktuálně můžete potkat? Podívejte se na fotky krásného lomu v Lulči, kde v plné síle nakládáme štěrkodrť.

Nejvýznamnější stavby a zakázky 2021

Přinášíme vám přehled nejvýznamnějších staveb a zakázek, které jsme dělali v průběhu roku a některé i aktuálně realizujeme. Jedná se o realizace: Pekárenský dvůr Bratislavská, Rezidence Diorit, IKEM Praha, Tranzitní plynovod Morava, Práce v Mikulčičích po ničivém tornádu, Nosreti Group a zahraniční zakázky v Maďarsku, Slovensku a Rakousku.

Míříme do zahraničí 10/21

Auta s logem TT ve znaku už nepotkáte jen v našem regionu, ale i za hranicemi ČR! A to konkrétně na Slovensku, v Rakousku a dokonce i v Maďarsku.

Pekárenský dům na ulici Bratislavská 09/2021

I nadále v podzimní atmosféře realizujeme zakázku přímo v centru Brna na ulici Bratislavská. A v čem je zajímavá? Z původních starých bytovek vyroste rezidence s názvem "Pekárenský dům".

Doprava asfaltu, 06/2021

I když v červnu udeřila velká vedra, jezdíme do okresu Znojmo v Jihomoravském kraji. Jedná se o převoz asfaltu z Brna - našeho překladiště Uhelná, do Hodonic.

Stavební práce Komín, 5/2021

Stále pokračujeme v terénních úpravách, těžíme, odvážíme a modelujeme pro budoucí výstavbu Rezidence Diorit v Komíně.

Rekonstrukce dálnice D2, 4/2021

Podílíme se na rekonstrukci dálnice D2, aktuálně mimo jiné navážíme beton a to konkrétně na úseku v úrovni města Hustopeče. Podívejte se sami na fotky, jak se dálniční beton připravuje a převáží, až po celkové umístění materiálu do tělesa dálnice.

Rezidence Diorit, 3/2021

Koncem roku 2020 jsme zahájili přípravné práce na nové, velmi zajímavé zakázce ”Rezidence Diorit”. Tento projekt je realizován v prostoru bývalého lomu Komín, kde jsme vytvořili zázemí stavby a pustili se do zemních prací.

Jezdíme na dálnici, 6/2020

Od dubna se pohybujeme na dálnici D2 37,6 km směr Brno, kde zajišťujeme sanaci jednoho pruhu v rozměrech 270 x 15 x 1m. Jedná se o odkop písku a aktivní zóny v množství 3 200 m3. Na akci je nasazeno 15 sólo vozidel, jedno kolové rypadlo a jedno pásové rypadlo. Tuto zakázku jsme zvládli při práci téměř non-stop za pouhých 10 dní.

vývoz Praha - Letná, 1/2020

Plníme požadavky našich zákazníků i mimo region! Od listopadu probíhají práce, konkrétně vývoz zeminy přímo v Praze - Letná, kde bude stát v budoucnu luxusní hotel. Naše auta odváží vytěženou zeminu do okolních pražských skládek. Zakázka bude probíhat až do března.

Nový areál NEVOGA Znojmo

První letošní stavbu si připisujeme ve Znojmě, kde jsme uzavřeli zakázku na zemní práce a dopravu. Mechanizace na stavbě čítá 10 nákladních aut a pásové rypadlo. Zakázku provádíme ve spolupráci s firmou Inten Group s.r.o., rozsah prací je: provedení HTU, příprava území, stabilizace pláně, realizace pilot a odvoz a uložení zeminy v objemu 50- 70 tisíc kubíků včetně dopravy kameniva. Stavební práce probíhaly pro firmu Hochtief.

Plynostanice Kralice nad Oslavou

Naše firma na přelomu září začala jezdit svojí další dvouměsíční zakázku pro firmu Brixton Group. Konkrétní zakázka zahrnuje vývoz stavebního odpadu plynostanice. Celkově nám v terénu jezdilo po celou dobu 7 nákladních aut. Pracovalo se v areálu firmy NET4GAS, která zajišťuje mezinárodní přepravu zemního plynu přes Českou republiku, vnitrostátní přepravu zemního plynu partnerům a mnoho dalšího.

Stavba Polyfunkčího domu Brno - Trnitá

Od letošního roku, konkrétně v březnu, jsme zahájili práce na ulici Trnitá v Brně. Stavba Palác Trnitá je polyfunkční dům - výstava bytových jednotek. kanceláře, office a obchody. Práce jsou projektovány do konce října a celkově jsou na stavbě naše 2 bagry a až 13 nákladních aut (podle potřeby).

Vodní dílo Boskovice

Nadále pokračujeme jako hlavní dodavatel zemních prací. Vodárenská nádrž na toku Bělá se nachází východně od Boskovic, asi 7 kilometrů nad soutokem Bělé s řekou Svitavou.

PARTNEŘI