Služby

Autodoprava a přeprava sypkých materiálů, stavebních materiálů a hmot

Zajistíme přepravu sypkých materiálů podle vašich požadavků. Máme moderní flotilu vozidel Mercedes Benz a Renault, tahače, návěsy, nákladní automobily, vleky a přívěsy, malá kontejnerová vozidla, sklopky, sklápěče a valníky.

Terénní úpravy a zemní práce

Máme zemní stroje a další techniku pro realizaci komplexních hrubých terénních úprav (HTU), zemních a demoličních prací.

Odvoz odpadu, zeminy a suti

Zajišťujeme kompletní odvoz, uložení a likvidace odpadu. Všechno dokážeme s vašimi požadavky naplánovat a bez starostí vám odvezeme suť, zeminu a další stavební i jiný odpad.

Prodej písku, štěrku a sypkých materiálů

Potřebujete písek do malty, štěrk do betonu, obojí pod zámkovou dlažbu či hlínu pro úpravu terénu Vaší zahrady? Při současném objednání odvozu suti výrazná sleva na dopravu materiálu.

Výroba betonu a PREFA výrobků

V našem areálu v Brně-Chrlicích máme celosvětově první betonárnu na výrobu betonu ze 100% recyklovaného kameniva TETTRIX! Vyrábíme také betony z přírodního kameniva.

Uložení stavebních odpadů

Chcete se zbavit stavebního opadu v Brně a okolí? Rádi vám v tom pomůžeme. Naše překladiště jsou snadno a rychle dostupná ať už přímo v centru Brna na ulici Uhelná, nebo překladiště v areálu firmy Chrlice.

Recyklace stavebních odpadů

Recyklace stavebních a demoličních odpadů je vcelku složitý technologický proces. Vyžaduje kvalitní zpracovatelské technologie a je s ním spojena náročná legislativa a logistika. Zajišťujeme recyklační proces stavebních odpadů pod dohledem zkušených pracovníků.

Autoservis LKW

Kompletní servis pro nákladní auta od pneumatik po generální opravy a přípravu na emise a STK. Výhodná poloha u dálnice. Pohotovostní vozidlo pro nečekané poruchy.

Pronájem nemovitostí

Firemní prostory v Brně a okolí slouží dlouhodobě k pronájmu prostor určených k podnikatelskému využití