Služby

Autodoprava sypkých hmot

Zajistíme přepravu sypkých materiálů podle vašich požadavků. Máme moderní flotilu vozidel Mercedes Benz a Renault, tahače, návěsy, nákladní automobily, vleky a přívěsy, malá kontejnerová vozidla, sklopky, sklápěče a valníky.

Odvoz odpadu a suti

Při současném objednání odvozu suti výrazná sleva na dopravu materiálu. Potřebujete písek do malty, štěrk do betonu, obojí pod zámkovou dlažbu či hlínu pro úpravu terénu Vaší zahrady?

Uložení stavebních odpadů

Chcete se zbavit stavebního opadu v Brně a okolí? Rádi vám v tom pomůžeme. Naše překladiště jsou snadno a rychle dostupná ať už přímo v centru Brna na ulici Uhelná, nebo překladiště v areálu firmy Chrlice.

Prodej písku, štěrku a sypkých materiálů

Při současném objednání odvozu suti výrazná sleva na dopravu materiálu. Potřebujete písek do malty, štěrk do betonu, obojí pod zámkovou dlažbu či hlínu pro úpravu terénu Vaší zahrady?

Zemní práce

Nabízíme strojní mechanizaci pro všechny zemní a demoliční práce. Máme stroje, které si poradí s pracemi typu - nabírání a nakládání horniny, hloubení stavebních jam, rýh, šachet, bourací práce, nivelace povrchů, apod.

Terénní úpravy

Máme zemní stroje a další techniku pro realizaci komplexních hrubých terénních úprav, např. sanace svahů, modelace terénu, budování protihlukových násypů, atd..

Recyklace stavebních odpadů

Recyklace stavebních a demoličních odpadů je vcelku složitý technologický proces. Vyžaduje kvalitní zpracovatelské technologie a je s ním spojena náročná legislativa a logistika. Zajišťujeme recyklační proces stavebních odpadů pod dohledem zkušených pracovníků.

Autoservis LKW

Kompletní servis pro nákladní auta od pneumatik po generální opravy a přípravu na emise a STK. Výhodná poloha u dálnice. Pohotovostní vozidlo pro nečekané poruchy.

Pronájem nemovitostí

Černovicích se svoji výbornou polohou v bezprostřední blízkosti Celního úřadu a díky výborné dopravní dostupnosti jak pro osobní tak i pro kamionovou dopravu nabízí možnost pronájmu kancelářských prostor.