logo-o-nas.jpg

O nás

  • Garantujeme vám nejnižší ceny stavební autodopravy a zemních prací v Brně
  • Díky výhradním smlouvám s dodavateli máme velmi výhodné ceny štěrku, písku a jiných sypkých materiálů
  • Při smluvní spolupráci pro vás máme další individuální výhody
  • Disponujeme kompletním řešením ve vlastních režiích od výkopu, dopravy, uložení po stavbu
  • 25 let zkušeností v oboru – jsme silný partner i pro vaše podnikání

Firma THERMOSERVIS-TRANSPORT s.r.o. působí na trhu již 25 let. Spolehlivě, levně a kvalitně zajišťujeme zemní práce, nákladní autodopravu, kontejnerovou přepravu, dovoz materiálu (písky a štěrky, recykláty i obalované směsy, stavební a inženýrský dozor i geodetické práce.

Vše na klíč, bez vašich starostí, máme bohaté zkušeností v oboru a nejlepší ceny na trhu.

Máme moderní vozový park s automobily značek Mercedes Benz, Renault, Scania i velké množství zemních stavebních strojů značek Liebherr, Case, Caterpillar, Komatsu a JCB.

Naši spolehliví, zkušení a kvalifikovaní pracovníci, vždy dobře odvedou kvalitní práci ve velice krátkých časových termínech. Po vzájemné domluvě jsme schopni pracovat kdykoli. Náš tým je tu pro vás 24 hodin denně.

Reference

Zobrazit všechny

Říkají o nás

Dopravní společnost Thermoservis Brno patří mezi naše významné partnery, kteří zajišťují přepravu našich výrobků – drceného a těženého kameniva k našim zákazníkům.

Tuto službu u nás zabezpečují hlavně na Jižní Moravě, ale v případě potřeby i v jiných částech České republiky. Jejich zaměstnanci operativně a profesionálně reagují na požadavky našich kamenolomů a pískoven i na požadavky našich zákazníků.

U některých stálých zákazníků je využíván systém JUST-IN-TIME. Jejich kvalitní služby napomáhají vysokému standartu prodeje našeho kameniva. 

Zbyněk Pokorný, skupina Heidelberg