Automechanik

Milujete nákladní auta a stroje a práci s nimi? Pokud ano, zavedená firma zabývající se nákladní autodopravou v Brně hledá do svého týmu LKW servisu právě Vás - AUTOMECHANIKY.

Informace o pracovním místě:

  • Místo výkonu práce:            Roviny 4, Brno 643 00
  • Druh pracovního poměru:    práce na plný úvazek

Náplň práce:

  • Opravy nákladních a osobních vozidel, stavebních strojů

Požadujeme:

  • praxi v oboru 5 let
  • znalost oprav nákladních nebo osobních vozidel
  • manuální zručnost na mechanické opravy
  • znalost diagnostiky vítána
  • vysoké pracovní nasazení
  • aktivní přístup k práci
  • spolehlivost
  • schopnost pracovat v týmu
  • ochota učit se nové věci
  • vyučení - nejlépe jako mechanik

Nabízíme:

  • moderní zázemí ve stabilní společnosti
  • možnost ubytování zdarma
  • profesní rozvoj - školení, zvyšování kvalifikace, doučení potřebných znalostí
  • týden dovolené ve firemním horském rekreačním zařízení
  • možnost využití za výhodných podmínek bankovních, leasingových a pojišťovacích služeb
  • servisní a dopravní služby se slevou
  • spinning v areálu firmy
  • parkování v areálu firmy
  • firemní akce
  • mladý kolektiv
  • platové podmínky : až 35000,- čistého dle praxe a znalostí

Kontakt na nás:

Alice Hodovská E-mail: ucetni02@thermoservis.cz

Objednávky

Telefon543 421 111
E-mailinfo@thermoservis.cz

Aktuální ceny služeb najdete v ceníku.

Říkají o nás

S firmou Thermoservis spolupracujeme převážně na velkých zakázkách, kde pro nás zajišťuje výkopové práce a všechny přípravné činnosti pro zakládání staveb. I když na všechny stavby vypisujeme výběrová řízení tak je firma Thermoservis velmi často úspěšná a zakázky s námi vyhrává pravděpodobně kvůli komplexnosti jejich služeb – zajistí vlastními kapacitami výkop stavební jámy, odvoz zeminy a uložení odpadu na skládku. Jsou to profesionálové a ve svém oboru vědí přesně co dělat.

J. Podolský, MORAVOSTAV Brno, a. s. stavební společnost