Ani v dubnu jsme nezaháleli

15. 8. 2019

Byl ve znamení jarní očisty na akci Ukliďme Česko, ukliďme Thermoservis. Atak se pomyslní hospodáři i hospodyňky pustili do generálního úklidu v areálu TT i uvnitř budovy a dá se říci, že firma svěžím úklidem dočista omládla.

Brněnský půlmaratón / desítka 

přilákal tisíce sportovců a fanoušků běhání z domova i ciziny. Tuto krásnou sportovní akci jsme opět podpořili sponzorský darem, nechyběla naše týmová štafeta. Pod hlavičkou naší společnosti běželi jednotlivci z řad rodinných příslušníků našich zaměstnanců i obchodních partnerů. 

DALŠÍ ČLÁNKY

Card image

Nový ceník od 1.3.2020

Milí zákazníci, od 1. března 2020 měníme ceníkové sazby. Náš ceník se rozšíří o recykláty a katrovanou zeminu. Změníme paušální sazby za odvoz a uložení odpadů a proběhne také revize cen u odpadů a materiálů. Ceník uveřejníme koncem února a platit bude od 1.3.2020. Děkujeme

Card image

TT Magazín - firemní časopis

Naše nejnovější číslo vyšlo v prosinci 2019! Máte zájem se o nás dozvědět více? Jaká jsme parta, kde všude jezdíme a jaké máme největší úspěchy? TT Magazín Vám odpoví na různé otázky, ukáže široké spektrum obrázků zakázek, našeho týmu z teambuildingových akcí a provede Vás novinkami v Thermoservisu.

Card image

Vánoční GALA večírek Thermoservis

Jako každým rokem, se celý tým Thermoservis - Transport, potkal na Vánočním GALA večírku, který se již tradičně konal koncem listopadu. Na slavnostním setkání měl proslov generální ředitel Tomáš Pokorný a jednatel společnosti Jan Ledvinka. Společně nás provázeli celým večerem, zrekapitulovali celý rok , pustili profesionální firemní video „Jak se naše kola točili v roce 2019“ , vyhodnocovali roční soutěž parťák roku a absolutního vítěze - Nejlepšího řidiče roku 2019. Celoročně se soutěžilo o hodnotné balíčky, peněžité poukazy nebo zážitkové dárky. Účastníci si užívali skvělou živou hudbu , gastronomický raut, což potvrzovaly spokojené úsměvy na tvářích našich zaměstnanců. Moc děkujeme za účast a těšíme se na příští akci!