Ani v dubnu jsme nezaháleli

15. 8. 2019

Byl ve znamení jarní očisty na akci Ukliďme Česko, ukliďme Thermoservis. Atak se pomyslní hospodáři i hospodyňky pustili do generálního úklidu v areálu TT i uvnitř budovy a dá se říci, že firma svěžím úklidem dočista omládla.

Brněnský půlmaratón / desítka 

přilákal tisíce sportovců a fanoušků běhání z domova i ciziny. Tuto krásnou sportovní akci jsme opět podpořili sponzorský darem, nechyběla naše týmová štafeta. Pod hlavičkou naší společnosti běželi jednotlivci z řad rodinných příslušníků našich zaměstnanců i obchodních partnerů. 

DALŠÍ ČLÁNKY

Card image

Strategie udržitelného rozvoje v TT

Jednou z nejvýznamnějších investic roku 2019 byl nákup technologií určených pro recyklaci stavebních odpadů a to výkonného mobilního hrubotřídiče Keestrack K4 + haldovacího dopravníku Keestrack S5 a mobilního čelisťového drtiče Resta CK6.

Card image

Bezpečnostní opatření v Thermoservisu - poděkování

I v naší společnosti jsme v souvislosti s vypuknutím celosvětové pandemie přijali řadu bezpečnostní opatření ke snížení rizika nákazy koronavirem. V několika etapách jsme Rozdali rozdali jsme v několika etapách řadu ochranných pomůcek pro naše zaměstnance, které stále průběžně doplňujeme:. Balíčky denního použití pro naše řidiče obsahují: jednorázové utěrky, jednorázové ochranné rukavice, postřiky určené k dezinfekci interiéru kabin, tužky i telefonu, respirátory FFP2, jednorázové ochranné roušky i sáčky na odpad.

Card image

Letní TT Magazín číslo 4

Představujeme Vám letní číslo firemního časopisu s tématikou “rodina” , který vyšel v červnu 2020. Čtenáři si v tomto vydání přečtou rozhovor s provozním ředitelem v rubrice “Náš tým”, dále informace o tom, jak si firma vedla v období pandemické krize, s jakými zakázkami a stavbami jsme si poradili a také zajímavé informace v rozhovoru s vítězem roční soutěže “Nejlepší profesionální řidič 2019”. Dozvíte se také, kolik kolegů na firmě jsou zároveň i rodinní příslušníci. Nezapomeňte si zasoutěžit o zajímavé ceny a pošlete pohlednici z vašich cest či výletů!