Odvoz odpadu, zeminy a suti

Zajišťujeme kompletní odvoz, uložení a likvidace odpadu, stavební suti a hlíny. Všechno dokážeme s vašimi požadavky naplánovat a bez starostí vám odvezeme suť, zeminu a další stavební i jiný odpad v Brně a okolí.

K dispozici máme kontejnerová vozidla od 3 do 9 tun a široké spektrum kontejnerů různých velikostí v dostatečném množství. 

Při současném objednání odvozu suti výrazná sleva na dopravu dalšího materiálu. Potřebujete písek do malty, štěrk do betonu, obojí pod zámkovou dlažbu či hlínu pro úpravu terénu Vaší zahrady? Spolehlivě vám zajistíme dovoz materiálů na stavbu.

Cena za odvoz zeminy a stavební suti

U menších zakázek se cena kontejneru na suť nebo zeminu stanovuje jako paušál za dovoz, odvoz kontejneru, pronájem na 24 hodin a za uložení odpadu. Tyto paušály najdete v našem ceníku.

U větších zakázek se ceny odvozu stavební suti a ceny odvozu zeminy stanovují individuálně na každou konkrétní stavbu. Cenu za výkup zeminy i sutě ovlivňuje také čistota odpadu (podíl nežádoucích příměsí). Všechny další informace se dozvíte na našem dispečinku, kde si můžete také dopravu objednat.

Objednávejte jednoduše telefonicky nebo emailem, vaši objednávku vyřídíme do 24 hodin.

 

  • Máme kontejnery od 3 do 9 tun
  • Kontejner přivezeme a odvezeme ve stanovený termín
  • Máme vlastní překladiště a skládku pro uložení vašeho odpadu
  • Cena od 1600 Kč za kontejner 3t

 

Překladiště Chrlice

Po-Pá 7:00-16:00

Překladiště UHELNÁ 

Letní provoz (1.4. – 31.10.)
PO-PÁ 6:00 –18:00
SO 7:00 – 14:00

Zimní provoz (1.11. – 31.3.)
PO-PÁ 6:30 –16:30