Pronájem nemovitostí

Firemní prostory v Brně a okolí slouží dlouhodobě k pronájmu prostor určených k podnikatelskému využití. Chata Jedlová nacházející se v Deštném v Orlických horách slouží k rekreačním účelům. . Možnost pronájmu kancelářských prostorů v Brně-Černovicích s výbornou polohou v bezprostřední blízkosti Celního úřadu a  výbornou dopravní dostupností jak pro osobní tak i pro kamionovou dopravu.

Areál Vinohradská 74, Brno-Černovice

Areál Vinohradská 74 v Brně – Černovicích se svoji výbornou polohou v bezprostřední blízkosti centra a zejména Celního úřadu a díky výborné dopravní dostupnosti jak pro osobní, tak i pro kamionovou dopravu nabízí možnost pronájmu kancelářských prostor, venkovních i vnitřních skladovacích prostor i výrobních prostor. Areál se skládá z hlavní čtyřpodlažní administrativní budovy, jedné výrobní haly, dvou skladovacích hal a volných skladovacích ploch. V areálu je možno bezproblémově parkovat, či zřídit telefonní přípojku. Jedná o areál s možností různorodého využití za rozumnou cenu.
 

Polyfunkční dům Dvořákova 13

Polyfunkční dům na Dvořákové 13 v Brně nabízí bezpočet možností pronájmu kancelářských prostor ve 2–5 NP. V přízemí domu pak najdete restauraci, kavárnu, copy centrum, opravnu obuvi atd. V domě je výtah a lze bez problému využívat jak telefon, tak internet. Parkování je možné na parkovištích v bezprostřední blízkosti domu. I přes polohu domu v samém středu města Brna zde lze zaparkovat bez větších problémů.
 

Obchodní pasáž, náměstí Míru 29, Židlochovice

Obchodní pasáž na centrálním náměstí v Židlochovicích nabízí možnost pronájmu obchodních jednotek v objektu. V současné době zde najdete např. květinářství, ovoce-zeleninu, zlatnictví, zverimex, kadeřnictví, obchod s obuví, drogerii, galanterii, prodejnu spodního prádla, prodejnu hraček, second hand či tělocvičnu sportovního klubu bojová umění. Rovněž nabízíme možnost si pronajmout vyhrazené parkovací místo u Obchodní pasáže z ulice Strejcův sbor.

Areál Stráň 12, Brno

Tento areál se nachází v Brně na ulici Stráň 12, a „brňákům“ je spíše znám jako bývalá Kohnova cihelna. Jsou zde velké možnosti pronájmu zpevněných i nezpevněných ploch, výrobních či opravárenských prostor a kancelářských prostor. Jedná se areál dobře přístupný z centra Brna i z jeho okrajových částí.

Chata Jedlová, Deštné v Orlických horách

Chata Jedlová se nachází pod nejvyššími vrcholy Orlických hor. Najdete zde ideální podmínky pro všechny druhy sportů (především lyžování, turistiku a cykloturistiku), pro školy v přírodě, lyžařské kurzy i jiné rekreační vyžití.

Areál Roviny 4, Brno - Chrlice

Areál Roviny 4 v Brně – Chrlicích má výhodnou polohu pro kamionovou i osobní dopravu. V blízkosti se nacházejí dvě velmi vytížené dálnice D1 a D2. Zároveň je snadný dojezd do centra města nebo velkých nákupních center. V areálu se nacházejí skladové haly, kancelářské prostory, budova servisu LKW a čerpací stanice.