Prestižní ocenění pro naše řidiče

15. 8. 2019

V březnu letošního roku byli na regionálním shromáždění ČESMAD BOHEMIA v hotelu Santon na brněnské přehradě oceněni naši řidiči Jaromír Mikulica, René Logaj a Jan Hudec, které naše společnost nominovala pro získání prestižního mezinárodního ocenění „Velká čestná cena IRU“ v roce 2018.

V březnu letošního roku byli na regionálním shromáždění ČESMAD BOHEMIA v hotelu Santon na brněnské přehradě oceněni naši řidiči Jaromír Mikulica, René LogajJan Hudec, které naše společnost nominovala pro získání prestižního mezinárodního ocenění „Velká čestná cena IRU“ v roce 2018.

Ceny IRU oceňují nejlepší řidiče, podnikové manažery, nebo i nejlepší podnikové praktiky ke zvýšení bezpečnosti, efektivnosti a ochrany životního prostředí. „Velká čestná cena IRU“ byla vytvořena v roce 1967. Mezinárodní porota ji uděluje řidičům, kteří prokázali mimořádnou odvahu během své práce. 

Čestný diplom IRU“ se uděluje za zvyšování silniční bezpečnosti a oceňuje zasloužilé řidiče kamionů, autobusů a řidičů taxi, kteří najezdili bez nehod alespoň milion kilometrů během 20ti leté činnosti. Této akce v Brně se účastnil i náš generální ředitel Tomáš Pokorný. Našim oceněným řidičům patří velké dík a obrovská gratulace a doufáme, že se řady oceněných budou i nadále rozšiřovat