První cena pro THERMOSERVIS TRANSPORT v rodinném podnikání 2022

2. 12. 2022

Letos jsme se přihlásili do soutěže Národní ceny za kvalitu v rodinném podnikání - konkrétně 22. ročník, kde se soutěží mezi ostatními rodinnými firmami. 

 

„Národní ceny patří mezi nejstarší a nejprestižnější ocenění udělovaná v České republice. Jsou nedílnou součástí Národní politiky kvality ČR, jejíž účelem formovat a usměrňovat kvalitu prostředí a činností v oblastech života České republiky,“ uvedl předseda Rady kvality ČR Eduard Muřický a náměstek Sekce průmyslu a stavebnictví. 

 

Pro letošní rok jsme se stali VÍTĚZI 1. MÍSTA v kategorii: Národní cena České republiky za kvalitu v rodinném podnikání

1. THERMOSERVIS-TRANSPORT s.r.o. 

2. ICOM transport a.s.

3. DELFY s.r.o.

 

Úspěchem pro celý tým naší firmy je 1. místo!!!!!!
 

„Hodnocení kvality rodinného podnikání je postaveno na vyhodnocení komplexity rodiny, rodinného podnikání a současně odpovídající struktuře správy majetku, která tuto komplexitu zvládá účinně řídit. Máme upřímnou radost, že se můžeme každoročně pochlubit desítkami soutěžících rodinných firem, které se nebojí poměřit svou kvalitu s ostatními. S hrdostí dnes vyhlašujeme vítěze a představujeme je veřejnosti." uvedl člen představenstva AMSP ČR, garant projektu Rodinná firma a jednatel rodinné společnosti Beznoska Petr Milata.

 

Vyhlášení proběhlo minulý týden na Ministerstvo průmyslu a obchodu v Praze a národní ceny jsou pod záštitou našeho prezidenta Miloše Zemana, ministra PO Josefa Síkely a Petra Fialy - předsedy vlády ČR. Samotnému vyhlášení předcházelo natáčení medailonku na sídle firmy, ve kterém uvidíte členy rodiny. V přiloženém videu se můžete podívat i na předávání ceny - zlatého lva. Bylo nám ctí poznat i skvělou porotu z Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Cítíme velkou čest za 1. místo, které je zásluhou všech - celé naší TT rodiny, která nás obklopuje!! 

Podívejte se sami na video z předávání cen a natáčení medailonku!