Archiv článků

20.-21.8. - THERMOSERVIS Strongman Brno 2022

Silní chlapi, silné stroje, silná akce: právě to je THERMOSERVIS STRONGMAN BRNO 2022! Právě naše kamiony uvidíte v akci při hlavní soutěži. Přijďte podpořit a fandit!

SOUTĚŽ - Thermoservis Strongman 2022

Soutěž o tři dárkové TT tašky, ve kterých naleznete funkční tričko s kamionem, letní kšiltovku a spoustu dalších překvapení! Jak tuto tašku získat? Otázka, na kterou bude potřeba odpovědět, bude zveřejněná v sobotu Rádiem Krokodýl i na našem Facebooku! Slosování bude v pondělí 22.8. 2022. Těšíme se na vaše tipy!

Vzděláváme se společně

V květnu i červnu proběhlo plánované školení s firmou HCA, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Zúčastnili se ho THP pracovníci ve dvou etapách, včetně nejvyššího managementu.

Nový TT Magazín 8

S potěšením vám můžeme ukázat, že k nám dorazil z tiskárny TT MAGAZÍN - už 8 vydání!

Zelená budoucnost - THERMOSERVIS podepsal Memorandum města Brna

Memorandum podepsáno! ✍️ V dubnu jsme svůj slib zelené firmy potvrdili podpisem, kterého se osobně účastnil také pan náměstek města Brna, pan magistr Hladík.

THERMOSERVIS sponzoruje Běhej Brno!

Co se u nás zajímavého událo v dubnu? V dubnu proběhl už 9. ročník CRAFT Brněnského půlmaratonu a my jsme byli jako partneři součástí! ✨

Velikonoční překvapení

A co čekalo za velikonoční překvapení pro naše řidiče a zákazníky?

Návoz písku Panská lícha

Jak probíhal v tropickém červnu návoz písku do známé jízdárny na Panské líše? Podívejte se sami na fotky v příspěvku!

Thermoservis pomáhá Ukrajincům

Situaci na Ukrajině vnímáme i my velmi citlivě, proto je naše firma připravená s konkrétní pomocí.

Nová technika do nového roku 2022

Na začátku ledna 2022 jsme přivítali dvě nové, krásné sklápěčky o objemu 29m3. Novou techniku nám zprostředkoval náš dlouholetý partner - společnost Schwarzmüller CZ.

Krásný nový rok 2022!

Přejeme vám veselé Vánoce a všechno nejlepší do nového roku 2022.

IRU ocenění pro TOP vrcholového manažera

Je nám ctí informovat, že náš generální ředitel Tomáš Pokorný převzal prestižní ocenění IRU Award for Top Road Transport Managers 2021.

Ocenění IRU řidičů THERMOSERVIS

A jako každý rok..... i letos jsme byli součástí předávání diplomu IRU za rok 2020! A jako každý rok..... i letos jsme byli součástí předávání diplomu IRU za rok 2020!

THERMOSERVIS - TRANSPORT spolupracuje na odvozu odpadu po tornádu na jižní Moravě

Naše firma THERMOSERVIS - TRANSPORT zahájila spolupráci se společnosti Purum a ČD Cargo na zpracování a následném odvozu 35 tisíc tun odpadu. Jedná se o odpad po ničivém odpadu na jižní Moravě, který byl soustředěn v areálu dolu Mír v Mikulčicích. Odpad bude odvážen výhradně po železnici, která odkloní více než 2 000 nákladních vozidel z místních komunikací a uspoří 1 000 tun CO2.

Nové investice do technologie výroby betonu

Projekt je realizován a kofinancován v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Předmětem projektu je pořízení technologií, které umožní zavedení systému cirkulární ekonomiky ve stavebnictví – konkrétně v rámci produkce betonových směsí s využitím recyklovaného kameniva. Realizace přispěje ke zvýšení konkurenceschopnosti společnosti, ochraně přírody a úspoře nákladů. Projekt je spolufinancován Evropskou unií. V první etapě jsme již dříve pořídili techniku na výrobu recyklovaného kameniva TETTRIX (hrubotřídič, drtič a haldovník).

THERMOSERVIS pomáhá obcím na Jižní Moravě

Firma THERMOSERVIS vyslala okamžitou pomoc na Jižní Moravu do obcí: Hrušky, Moravské Nové Vsi a Lužice po tornádové katastrofě. Celkem vyjela první den 4 nákladní vozidla nosičů kontejnerů s dvěma bagry a společnými silami naši řidiči nakládali sutě, dřevo, odpady, které postupně odváželi. Situaci na místě vystihl jeden z našich zaměstnanců slovy…,,Je tu tolik smutných, unavených obličejů a zároveň šťastných, že jim nejen naše firma pomáhá, to jsem ještě nikdy neviděl.”

Kde jezdíme o prázdninách?

Půlka prázdnin za námi, fůra práce před námi! Kde jezdíme o prázdninách se dozvíte v článku!

Překvapení pro řidiče a strojníky

Naši řidiči a strojníci dostávali minulý týden kancelářský balíček. Co všechno obsahoval? Desky s blokem, bělítko, EKO propisky z recyklované slámy a fresh mint kokina a to vše v krásných, firemních barvičkách. A tak... SVĚŽÍ vítr do naší flotily.....

Nejvýznamnější stavby a zakázky 2021

Přinášíme vám přehled nejvýznamnějších staveb a zakázek, které jsme dělali v průběhu roku a některé i aktuálně realizujeme. Jedná se o realizace: Pekárenský dvůr Bratislavská, Rezidence Diorit, IKEM Praha, Tranzitní plynovod Morava, Práce v Mikulčičích po ničivém tornádu, Nosreti Group a zahraniční zakázky v Maďarsku, Slovensku a Rakousku.

Krásné Velikonoce přeje THERMOSERVIS

Všem našim řidičům, strojníkům, mechanikům, administrativním pracovníkům i našim zákazníkům přejeme krásné Velikonoce!

Letní TT Magazín číslo 4

Představujeme Vám letní číslo firemního časopisu s tématikou “rodina” , který vyšel v červnu 2020. Čtenáři si v tomto vydání přečtou rozhovor s provozním ředitelem v rubrice “Náš tým”, dále informace o tom, jak si firma vedla v období pandemické krize, s jakými zakázkami a stavbami jsme si poradili a také zajímavé informace v rozhovoru s vítězem roční soutěže “Nejlepší profesionální řidič 2019”. Dozvíte se také, kolik kolegů na firmě jsou zároveň i rodinní příslušníci. Nezapomeňte si zasoutěžit o zajímavé ceny a pošlete pohlednici z vašich cest či výletů!

Bezpečnostní opatření v Thermoservisu - poděkování

I v naší společnosti jsme v souvislosti s vypuknutím celosvětové pandemie přijali řadu bezpečnostní opatření ke snížení rizika nákazy koronavirem. V několika etapách jsme rozdali v několika etapách řadu ochranných pomůcek pro naše zaměstnance, které stále průběžně doplňujeme: Balíčky denního použití pro naše řidiče obsahují: jednorázové utěrky, jednorázové ochranné rukavice, postřiky určené k dezinfekci interiéru kabin, tužky i telefonu, respirátory FFP2, jednorázové ochranné roušky i sáčky na odpad.

Strategie udržitelného rozvoje v TT

Jednou z nejvýznamnějších investic roku 2019 byl nákup technologií určených pro recyklaci stavebních odpadů a to výkonného mobilního hrubotřídiče Keestrack K4 + haldovacího dopravníku Keestrack S5 a mobilního čelisťového drtiče Resta CK6.

Nový ceník od 1.3.2020

Milí zákazníci, od 1. března 2020 měníme ceníkové sazby. Náš ceník se rozšíří o recykláty a katrovanou zeminu. Změníme paušální sazby za odvoz a uložení odpadů a proběhne také revize cen u odpadů a materiálů. Ceník uveřejníme koncem února a platit bude od 1.3.2020. Děkujeme

TT Magazín - firemní časopis

Naše nejnovější číslo vyšlo v prosinci 2019! Máte zájem se o nás dozvědět více? Jaká jsme parta, kde všude jezdíme a jaké máme největší úspěchy? TT Magazín Vám odpoví na různé otázky, ukáže široké spektrum obrázků zakázek, našeho týmu z teambuildingových akcí a provede Vás novinkami v Thermoservisu.

Rezidence Diorit, 3/2021

Koncem roku 2020 jsme zahájili přípravné práce na nové, velmi zajímavé zakázce ”Rezidence Diorit”. Tento projekt je realizován v prostoru bývalého lomu Komín, kde jsme vytvořili zázemí stavby a pustili se do zemních prací.

Vánoční GALA večírek Thermoservis

Jako každým rokem, se celý tým Thermoservis - Transport, potkal na Vánočním GALA večírku, který se již tradičně konal koncem listopadu. Na slavnostním setkání měl proslov generální ředitel Tomáš Pokorný a jednatel společnosti Jan Ledvinka. Společně nás provázeli celým večerem, zrekapitulovali celý rok , pustili profesionální firemní video „Jak se naše kola točili v roce 2019“ , vyhodnocovali roční soutěž parťák roku a absolutního vítěze - Nejlepšího řidiče roku 2019. Celoročně se soutěžilo o hodnotné balíčky, peněžité poukazy nebo zážitkové dárky. Účastníci si užívali skvělou živou hudbu , gastronomický raut, což potvrzovaly spokojené úsměvy na tvářích našich zaměstnanců. Moc děkujeme za účast a těšíme se na příští akci!

Převzetí nového kolového rypadla

O prázdninách k nám přivítal nový přírůstek do firmy. Naše nová technika z programu Úspory energie III. Výzva ve společnosti THERMOSERVIS – TRANSPORT s.r.o. je spolufinancována Evropskou unií, realizovaným projektem rovněž snižujeme emise škodlivých látek.

Držíme se firemní strategie

Naše firemní strategie se skládá ze tří hesel - zeštíhlit, zproduktivnit a specializovat se. Minulý rok konkrétně v říjnu, jsme náš park rozšířili o nové tahače, návěsy a stroje.

Pohádkový dětský den

Děkujeme za podporu i skvělou pohodovou atmosféru všem malým i velkým fanouškům, kteří přišli oslavit 1. června, Den dětí.

Prestižní ocenění pro naše řidiče

V březnu letošního roku byli na regionálním shromáždění ČESMAD BOHEMIA v hotelu Santon na brněnské přehradě oceněni naši řidiči Jaromír Mikulica, René Logaj a Jan Hudec, které naše společnost nominovala pro získání prestižního mezinárodního ocenění „Velká čestná cena IRU“ v roce 2018.

Ani v dubnu jsme nezaháleli

Duben se nesl ve znamení jara. Proto přišel na řadu úklid a první větší běh.